Kriter > Duyuru |

Kriter'in Ekim Sayısı Raflarda Yerini Aldı


Siyaset, Ekonomi ve Toplum Araştırmaları Vakfı (SETA) bünyesinde hazırlanan Kriter dergisinin 28. sayısı raflardaki yerini aldı.

Kriter'in Ekim Sayısı Raflarda Yerini Aldı

Siyaset, Ekonomi ve Toplum Araştırmaları Vakfı (SETA) bünyesinde hazırlanan Kriter dergisinin 28. sayısı raflardaki yerini aldı.

Kriter’in bu sayısında İdlib’le ilgili kapsamlı değerlendirmeler okuyacaksınız. Bütün diplomasi trafiğinin merkezindeki isim Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile Ankara’nın dış politikasındaki önceliklerini konuştuk.

Murat Yeşiltaş, Murat Aslan, Ömer Özkızılcık, Necdet Özçelik ve Mustafa Caner İdlib’deki sosyal yapıyı, Soçi Zirvesi’ni, şehrin önemi ile küresel ve bölgesel aktörlerin İdlib politikasını kaleme aldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın New York ve Berlin temaslarını Kadir Üstün ve M. Erkut Ayvaz yazdı.

İç siyasette yerel seçim rüzgarı esmeye başladı. Nebi Miş, Hazal Duran ve Ramazan Akkır seçimlere doğru partileri değerlendirdi. İsmail Çağlar Cumhuriyet gazetesinde yaşananları yorumlarken milli eğitim “mesele”mize Atilla Arkan değindi.

Açıklanan Yeni Ekonomi Programı (YEP) ve küresel ekonomide doların geleceğini dosya bölümümüzde masaya yatırdık. Bu bölümün yazarları arasında Nurullah Gür, Kerem Alkin, Erdal Tanas Karagöl, Mevlüt Tatlıyer, Dilek Güngör, Tarık Dağlı, Elif Erşen yer alıyor.

Dosya kapsamında AK Parti Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz ile konuştuk.

Ekonomideki gelişmelerin etkilediği bir diğer alan kağıt fiyatları. Kağıt fiyatlarının kültür ve yayın hayatımıza yansımalarını İbrahim Altay ve Mehmet Akif Memmi yazdı.


Etiketler »  

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için "veri politikamızı" inceleyebilirsiniz. Daha fazlası